Movies
Ratings
548
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 2.0
The Deer HunterRated ★ 2.0
Good Morning, VietnamRated ★ 4.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 5.0
FlyboysRated ★ 4.0
Curse of the Golden FlowerRated ★ 2.0
DefianceRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 4.0
PandorumRated ★ 4.0
Kung Fu DunkRated ★ 1.0
North FaceRated ★ 4.0
Pitch HighRated ★ 1.0
Any Given SundayRated ★ 3.0

GloveRated ★ 1.0
Mr. Gam's VictoryRated ★ 1.0
The Foul KingRated ★ 2.0
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 1.0
ChampionRated ★ 2.0
pace makerRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 1.0