Series
Ratings
352
The Art of SarahRated ★ 4.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
To My Beloved ThiefRated ★ 3.0
One Hundred Years of SolitudeRated ★ 4.5
Dear ChildRated ★ 3.5
Perfect MatchRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Long SeasonRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Princess RoyalRated ★ 2.5
Joy of Life Season 2Rated ★ 4.5
Are You The OneRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.5