Series
Ratings
761
Lessons In ChemistryRated ★ 2.5
Physical: AsiaRated ★ 3.5

Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5
Normal PeopleRated ★ 3.0
The PatientRated ★ 3.0
어른 김장하Rated ★ 5.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5

Farming Life in Another WorldRated ★ 1.5
AsuraRated ★ 2.0
The Saint's Magic Power is Omnipotent Season 2Rated ★ 4.0

The Saint's Magic Power is OmnipotentRated ★ 3.5

Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 3.5