Movies
Ratings
1064
Sentimental ValueRated ★ 3.5
Us and ThemRated ★ 5.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 3.0
TogetherRated ★ 3.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.0
Emilia PerezRated ★ 3.5

Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Reality+Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
Night FishingRated ★ 5.0
Handsome GuysRated ★ 4.0