Titles you rated
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 1.0
TakenRated ★ 1.0
Music and LyricsRated ★ 3.0

HauntersRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 5.0

OldboyRated ★ 1.0

MasqueradeRated ★ 2.0

Death NoteRated ★ 2.0
GladiatorRated ★ 1.0
My Little BrideRated ★ 3.0

Take OffRated ★ 2.0

The UnjustRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 1.0

UnbowedRated ★ 1.0
Love LetterRated ★ 3.0