Series
Ratings
139
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5

Be MelodramaticRated ★ 4.5
Marvel's The DefendersRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0
GothamRated ★ 4.0

House of CardsRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 4.5
HomelandRated ★ 4.0
HomelandRated ★ 5.0
What Is Love?Rated ★ 3.5
The Great MerchantRated ★ 4.5
SeoulmoonRated ★ 5.0