Series
Ratings
240
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Masters of the AirRated ★ 3.0
Slow Horses Season 3Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 2Rated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
The DropoutRated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0

Reborn RichRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Goryeo-Khitan WarRated ★ 1.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
GriseldaRated ★ 3.5