Titles you rated

Crime SceneRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Liar GameRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 4.0

The HeirsRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0

Angel EyesRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 3.0
RememberRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0