Series
Ratings
615
Boyfriend on DemandRated ★ 2.5
The BeautyRated ★ 3.0
Ms. Undercover BossRated ★ 4.0
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 2.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.0
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 2.0
I Dol IRated ★ 2.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 3.0

HorimiyaRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Pro BonoRated ★ 2.5
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
이 강에는 달이 흐른다Rated ★ 3.0
Three Idiots in KenyaRated ★ 3.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0

The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
태풍상사Rated ★ 2.0
신인감독 김연경Rated ★ 4.5