Titles you rated

No Other ChoiceRated ★ 4.0

Love in the Big CityRated ★ 3.5

The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Seoul VibeRated ★ 3.0
No Longer HumanRated ★ 4.0

The MediumRated ★ 3.0

MinariRated ★ 3.5
The Woman Who RanRated ★ 4.0

Ocean WavesRated ★ 3.5

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
DeparturesRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0

May 18Rated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0

The FortressRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5