Series
Ratings
169
Dream High 2Rated ★ 2.5
Battle of FatesRated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
더 인플루언서Rated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
데스노트Rated ★ 4.0
데스노트Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 4Rated ★ 4.0
Earth Marble World Tour Season 3Rated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 5.0
La PalmaRated ★ 2.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5