Series
Ratings
63
Stranger ThingsRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.5
HawkeyeRated ★ 4.0
DetentionRated ★ 3.5
Panty & Stocking with GarterbeltRated ★ 4.0
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Kakegurui ××Rated ★ 3.5
KakeguruiRated ★ 4.0

Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
You're Being Summoned, Azazel-sanRated ★ 3.0
Made In AbyssRated ★ 3.5

Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
Animal BabiesRated ★ 4.0
InuYashaRated ★ 4.0