Movies
Ratings
194
Knight and DayRated ★ 5.0

HauntersRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 4.0

Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
My Little BrideRated ★ 1.5
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.5

200 Pounds BeautyRated ★ 1.5
This Means WarRated ★ 4.0
She's the ManRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0

Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Night FlightRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Billy Elliot: The MusicalRated ★ 2.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 4.0