Series
Ratings
22
Three FriendsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
DexterRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
BigRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0

Nodame CantabileRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0