Series
Ratings
20
The PacificRated ★ 5.0
In Search of ArgentaRated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Generation KillRated ★ 4.5
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Love Live! School Idol ProjectRated ★ 5.0
Trains Don't Stop at Noryangjin StationRated ★ 3.5

Legal HighRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 2.5
The Walking DeadRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 5.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Smile AgainRated ★ 3.0