Titles you rated

Salut d’AmourRated ★ 3.0

WhiplashRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 3.5

Princess MononokeRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
John WickRated ★ 2.5

SilencedRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 2.5

Casa Amor: Exclusive for LadiesRated ★ 2.0

Han Gong-juRated ★ 4.0

The ClassicRated ★ 4.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.5
L: Change the WorldRated ★ 2.0
Blades of BloodRated ★ 3.0