Titles you rated
The NewsroomRated ★ 5.0
The Blade and PetalRated ★ 2.0
Seoul 1945Rated ★ 4.0
Little Girl KRated ★ 2.5
Age of WarriorsRated ★ 3.0
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 2.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 2.5
Jang Gil SanRated ★ 3.0
GloriaRated ★ 2.5
Cinderella ManRated ★ 2.0
Conspiracy in the CourtRated ★ 3.5
5th RepublicRated ★ 3.0
Man of the Sun, Lee Je-maRated ★ 2.5
The Great King, SejongRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.0
Yeon GaesomunRated ★ 2.0
Dr. ChampRated ★ 2.5