Series
Ratings
241

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Gintama°Rated ★ 5.0

The Promised NeverlandRated ★ 3.0
ACCA: 13-Territory Inspection Dept.Rated ★ 4.5
Spiral: The Bonds of ReasoningRated ★ 3.5
Princess JellyfishRated ★ 4.0
BANANA FISHRated ★ 2.5
The Rose of VersaillesRated ★ 4.0
Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
BonobonoRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.0
Neighborhood StoryRated ★ 5.0
The WallflowerRated ★ 4.0
Azuki-chan Season 1Rated ★ 4.5
Honey and CloverRated ★ 5.0