Titles you rated
The King of JokguRated ★ 3.0

Han Gong-juRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5

Memories of MurderRated ★ 5.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Slow VideoRated ★ 3.5
In SecretRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
FuryRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 4.0

The WhistleblowerRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5

Scarlet InnocenceRated ★ 3.0

Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.5

Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5