Movies
Ratings
31

Miracle of Giving FoolRated ★ 5.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0

HauntersRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0

QuickRated ★ 4.0

A Werewolf BoyRated ★ 5.0

SecretRated ★ 5.0

Tidal WaveRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0

Take OffRated ★ 5.0

My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0