Movies
Ratings
172
The Apartment with Two WomenRated ★ 4.0
GrandmaRated ★ 4.0

Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5

Kamome DinerRated ★ 4.0
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5

Whisper of the HeartRated ★ 3.5

Porco RossoRated ★ 3.5

Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5

Castle in the SkyRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
SnowballRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 5.0
Two of UsRated ★ 4.0