Series
Ratings
286
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Physical: AsiaRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0
GokusenRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 2.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
DisenchantmentRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 3.5
Single's Inferno Season 3Rated ★ 3.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Las VegasRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: The American DreamRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Battle of the AgesRated ★ 3.5
Hell's Kitchen: Head Chefs OnlyRated ★ 3.5
World of Street Woman FighterRated ★ 3.5
Bloody Game Season 3Rated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5