Movies
Ratings
323
UprisingRated ★ 4.0
Omniscient ReaderRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5

ExhumaRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0

12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 4.0

AlienoidRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5