Movies
Ratings
76
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0

PonyoRated ★ 5.0

My Sassy GirlRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Fantastic FourRated ★ 4.0

The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5

Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5

The ThievesRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0
The VowRated ★ 4.5

As OneRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.5
Heart is...Rated ★ 4.5