Series
Ratings
16
North & SouthRated ★ 3.5

The Promised Neverland Season 2Rated ★ 0.5

The Promised NeverlandRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Six Flying DragonsRated ★ 2.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Princess AgentsRated ★ 1.0
Story of Yanxi PalaceRated ★ 2.5
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 2.0
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
Legend of Mi YueRated ★ 2.5
Ashes of LoveRated ★ 0.5
The Story of Ming LanRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.0