Series
Ratings
66
The PenthouseRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
2gether: The SeriesRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.5
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
おせんRated ★ 3.5

The World of the MarriedRated ★ 2.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0