Series
Ratings
36

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0

The World of the MarriedRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 4.5
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Skam France Season 6Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.0
Skam France Season 3Rated ★ 5.0

Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Animal BabiesRated ★ 5.0

One Spring NightRated ★ 1.5

My Love From Another StarRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5