Movies
Ratings
20
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0

The ServantRated ★ 3.0

My Sassy GirlRated ★ 5.0

A Moment to RememberRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0

Open CityRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
SawRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0

Despicable MeRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
You Are More Than BeautifulRated ★ 3.0