Movies
Ratings
676
HerstoryRated ★ 2.5
BelieverRated ★ 3.0

We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
The King of JokguRated ★ 2.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 2.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0

Despicable Me 3Rated ★ 3.5
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0

Friend : The Great LegacyRated ★ 2.5
Speed RacerRated ★ 1.0
The Adventures of TintinRated ★ 2.5
Gods of EgyptRated ★ 1.0
The Forbidden KingdomRated ★ 0.5
Wrath of the TitansRated ★ 1.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
Blade: TrinityRated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0