Series
Ratings
482
True DetectiveRated ★ 3.5
GlitchRated ★ 3.0
Bloodhounds Season 2Rated ★ 3.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
True DetectiveRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 2.5
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Fallout Season 1Rated ★ 5.0
Fallout Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Hightown Season 1Rated ★ 3.5
Resident Evil: Infinite DarknessRated ★ 2.0
PluribusRated ★ 4.0
The Terminal List: Dark WolfRated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 3.5
Tulsa King Season 2Rated ★ 3.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 3.5
Ahsoka Season 1Rated ★ 3.0