Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5

DAN DA DANRated ★ 3.5

Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
직장인들Rated ★ 4.0
직장인들Rated ★ 4.5
Call of the NightRated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0

Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5

Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Unknown SeoulRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
5minstealer: Infinite ChallengeRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Phantom Singer All StarsRated ★ 4.5
Sing AgainRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.5