Movies
Ratings
153
The Little MermaidRated ★ 3.0
Heart is...Rated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0

Shrek 2Rated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0

HauntersRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 3.0

SilmidoRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0
Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 4.0
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 2.0