Titles you rated


Love in the Big CityRated ★ 2.0

ExhumaRated ★ 4.0

Tune in for LoveRated ★ 4.0

12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Believer 2Rated ★ 2.0

RansomedRated ★ 2.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
The IrishmanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0

War of the ArrowsRated ★ 3.0

The King's Case NoteRated ★ 1.5

The Show Must Go OnRated ★ 3.0

HeroRated ★ 2.5
Love at First SightRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 2.5

Someone You LovedRated ★ 3.0

Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
21Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.0