Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 3.5

MementoRated ★ 5.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5

I Saw the DevilRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5

Miss GrannyRated ★ 3.0

Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0

Begin AgainRated ★ 4.5

The PiratesRated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0