Movies
Ratings
20
Venom: The Last DanceRated ★ 0.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 2.5
The Basketball DiariesRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 1.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
DeadpoolRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5