Movies
Ratings
88
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love & PopRated ★ 1.0
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Every DayRated ★ 3.5
Spring FeverRated ★ 1.0
The Virgin SuicidesRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Frances HaRated ★ 4.0
Don't Hug Me, I'm ScaredRated ★ 5.0
Flushed AwayRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0