Movies
Ratings
21
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.5
ThirstRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 0.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 1.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 2.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
No Hard FeelingsRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 5.0
The CreatorRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5