Series
Ratings
47
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
My Sweet CityRated ★ 3.5
Hotel Del LunaRated ★ 5.0
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
Travel With Dr. Trivia Season 3Rated ★ 5.0- Travel With Dr. Trivia Season 2Rated ★ 5.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Padam PadamRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5