Titles you rated
The King's WardenRated ★ 3.5
Once We Were UsRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
After My DeathRated ★ 3.5
It's a Wonderful LifeRated ★ 4.5
CasablancaRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The MissionRated ★ 3.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
MidsommarRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5- PilotRated ★ 3.0