Movies
Ratings
24
AvatarRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
CocoRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 2.5
FrozenRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 5.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0