Movies
Ratings
44
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.5
F9: The Fast SagaRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Suicide SquadRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
The IncrediblesRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
The MegRated ★ 4.5
JawsRated ★ 4.5
ThorRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 5.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0