Titles you rated
TrainspottingRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
RougeRated ★ 3.0
DreamsRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Midsommar Director's CutRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
Paris, TexasRated ★ 3.5
Die, My LoveRated ★ 3.5
Good MorningRated ★ 3.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The World of KanakoRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0