Movies
Ratings
1019
Fight ClubRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Kick-Ass 2Rated ★ 2.0
Kick-AssRated ★ 5.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 4.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.5
Nouvelle VagueRated ★ 4.5
Riki-Oh: The Story of RickyRated ★ 2.0
Green LanternRated ★ 0.5
Tokyo GodfathersRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 5.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.5
Burger Song ChallengeRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
The Wages of FearRated ★ 4.5