Titles you rated
Phone BoothRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
After EarthRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
The Green MileRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5