Titles you rated
Once We Were UsRated ★ 2.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 2.0
AftersunRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 2.5
MulanRated ★ 2.0
The Great GatsbyRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5