Movies
Ratings
1019
Project Hail MaryRated ★ 5.0
They Will Kill YouRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 2.5
The Bride!Rated ★ 1.0
Scream 7Rated ★ 2.5
HoppersRated ★ 3.0
How to Make a KillingRated ★ 3.0
Send HelpRated ★ 3.0
Crime 101Rated ★ 3.0
Good Luck, Have Fun, Don't DieRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5
MercyRated ★ 3.5
The SpongeBob Movie: Search for SquarePantsRated ★ 3.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The Running ManRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.0