Series
Ratings
98
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
PlutoRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 2.5
The WitcherRated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 2.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.0