Movies
Ratings
102
Chungking ExpressRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
Long ShotRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 2.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The ExorcistRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0