Titles you rated
Ramune MonkeyRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 2.5
Hot SpotRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Hold my hand at TwilightRated ★ 2.0
SignalRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SilentRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.0