Movies
Ratings
760
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HoppersRated ★ 4.0
Stray Kids: The dominATE ExperienceRated ★ 5.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
BossRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
AfireRated ★ 3.0
The Wedding BanquetRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
The Rose: Come Back to MeRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 4.0- 6 DaysRated ★ 2.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Miyazaki: Spirit of NatureRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0